1997 yılında Gıda Çarşısında faaliyete geçen BEKİR BAKAR TOPTAN ve PERAKENDE firmamız, kurucusu BEKİR BAKAR tarafından, 25 yıldır yanında çalışan AYSUN ŞENTAŞ'a devrolduktan sonra faaliyetlerine TekerMarket ismiyle, inşaat malzemeleri ve mobilya malzemeleri satışında faaliyet göstermeye devam ediyor. AYSUN ŞENTAŞ'ın sektörel bilgisi, deneyimi ve tüm iş ortaklarıyla üst düzey iletişimi ve müşteri memnunyeti ile günümüzde de en güvenilir Sanayi Tekerlekleri firmaları arasındadır. 

2020 yılında ön yüzünü değiştiren TekerMarket.com.tr, e-tekerlek satışlarında da sektörün en üstünde bulunmaktadır. Elektronik dünyanın gereksinimleri, yüksek ürün stoğu, hızlı kargo ve müşteri memnuniyeti odaklı ticaretini siz değerli müşterileri ile daha ileri taşıyacaktır.


 Prensipli ve dürüst çalışmayı ilke edinen firmamız kurulduğu yıldan günümüze, sanayi ve mobilya tekerlekleri sektöründe hizmet vermeye başlamış ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemeyi amaç edinmiştir.

Firmamız, sanayi ve mobilya tekerlekleri, makine bağlantı elemanları konusunda bilgi ve tecrübesiyle büyümeye devam etmektedir.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR